Tauri Vilipõld

 

Amet: Hoone vee- ja kanalisatsioonisüsteemide BIM projekteerija

Akadeemiline kvalifikatsioon: Eesti Maaülikooli Tehnikateaduse magister

Pädevus: Diplomeeritud veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener, tase 7

Telefon: +372 5343 5028

E-mail: tauri@o3.ee

 

Tauri on omandanud Eesti Maaülikoolis tehnikateaduste magistrikraadi veemajanduses ning BIM keskkonnas töötanud üle nelja aasta. Samuti omab Tauri töökogemust ka rahvusvahelises ettevõttes, kus põhiliseks suhtluskeeleks oli inglise keel. Lisaks inglise keelele võib ta klientidega suhelda ka saksa keeles. Tauri on vastutulelik ja paindlik ning see viib tööd tehes parima lahenduseni. Vabal ajal meeldib tegeleda jalgpalliga, lugeda ja kuulata muusikat.

 

Peamiseks põhjuseks, miks Tauri oma töökeskkonnaks BIM’i  valis ja on selle tarkvara kasutamise juurde jäänud, on võimalus visualiseerida peaaegu kõiki ideid ja lahendusi ning viia need mugavalt kliendini. Lisaks meeldib sellega kaasnev detailsus, mis võimaldab luua terviklikuma pildi, ning aitab mõista paremini võimalikke tekkivaid probleeme ja leida sellest lähtuvalt kiiremaid lahendusi. Tauri näeb BIM programmiga töötades, et sellel on tulevikku ning see võimaldab minna projektidega järjest detailsemaks.

  • 11. märtsist 2013 10. märtsini 2014 aitas O3 Inseneribüroo OÜ-l põhivara ja rakendustarkvara soetada EAS Starditoetus.

    18. septembrist 2014 kuni 17. septembrini 2015 aitas O3 Inseneribüroo OÜ-l rakendustarkvara soetada EAS Kasvutoetus.

  • O3 Technology | 2019