Filipp Shubin

 

Amet: Hoone elektripaigaldiste BIM projekteerija

Akadeemiline kvalifikatsioon: Tallinna Tehnikaülikooli Tehnikateaduse magister

Telefon: +372 5344 3008

E-mail: filipp@o3.ee

 

Filipp töötab O3 Inseneribüroos elektriprojekteerijana. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli bakalaureuseõppes elektroenergeetika eriala ning magistriõppes automatiseerimine ja robotitehnika eriala.

 

Filipp omab kogemusi BIM keskkonnas (Building Information Modeling) projekteerimisel rahvusvahelises ettevõttes ning praktika kogemused omandas ettevõtetes Elering ja ABB. Filipp suhtleb vabalt inglise, eesti ja vene keeles.

 

Tema üks tugevatest külgedest on  mudeldada hoone sise- ja välivalgustust BIM mudelis. Selline võime aitab konkreetselt välja selgitada,  kas antud projektis perpektiivne valgusti on võimeline tagama valgustus ja energiatõhusus norme või mitte.

 

Filippi visioon ühtib ettevõtte ja meeskonna visiooniga. BIM on kindel tulevik projekteerimises, mis on juba täna saadaval O3 Inseneribüroos. Filippi eesmärk on koos O3 Inseneribürooga pakkuda kliendile maksimaalselt kvaliteetseid, innovaatilisi ning keskkonnasõbralikke projekteerimislahendusi.

  • 11. märtsist 2013 10. märtsini 2014 aitas O3 Inseneribüroo OÜ-l põhivara ja rakendustarkvara soetada EAS Starditoetus.

    18. septembrist 2014 kuni 17. septembrini 2015 aitas O3 Inseneribüroo OÜ-l rakendustarkvara soetada EAS Kasvutoetus.

  • O3 Technology | 2019