„Coming together is the beginning.
Keeping together is progress. Working together...is success.“~ Henry Ford

O3 TECHNOLOGY

Martin Kiil
Projekteerimise projektijuht
+372 518 9963
martin@o3.ee

Targo Pomerants
Projekteerimise projektijuht
+372 5887 0875
targo@o3.ee

Mikk Tasa
Projekteerimise projektijuht
+372 5565 5981
mikk@o3.ee

Mari-Liis Mõis
Büroojuhataja
+372 5387 0338
info@o3.ee

O3 INSENERIBÜROO

Küte, ventilatsioon ja jahutus

+372 5345 6129

Madis Upan
KVJ osakonna juht
madis@o3.ee

Mariin Ling-Kivima
mariin@o3.ee

Egle Upan
egle@o3.ee

Gert Kuldsaar
gert@o3.ee

Helena Kuivjõgi
helena@o3.ee

Vesi ja kanalisatsioon

+372 5343 5028

Tauri Vilipõld
VK osakonna juht
tauri@o3.ee

Mihkel Hiielaid
mihkel@o3.ee

Epp Teder
epp@o3.ee

Kelli Luukas
kelli@o3.ee

Tugevvool, Nõrkvool, Automaatika

+372 5344 3008

Andres Lang
EL osakonna juht
andres@o3.ee

Meriliis Gulbis
meriliis@o3.ee

Aleksandr Koltsov
aleksandr@o3.ee

Filipp Shubin
filipp@o3.ee

Martin Saaremägi
martin.saaremagi@o3.ee

O3 ENERGY

+372 5346 0896

Henri Sarevet
Energiatõhususe ja sisekliima spetsialist
henri@o3.ee

Egert-Ronald Parts
Energiatõhususe ja sisekliima spetsialist
egert-ronald@o3.ee

Tomas Mändmets
Energiatõhususe ja sisekliima spetsialist
tomas@o3.ee

  • 11. märtsist 2013 10. märtsini 2014 aitas O3 Inseneribüroo OÜ-l põhivara ja rakendustarkvara soetada EAS Starditoetus.

    18. septembrist 2014 kuni 17. septembrini 2015 aitas O3 Inseneribüroo OÜ-l rakendustarkvara soetada EAS Kasvutoetus.

  • O3 Technology | 2018