Ettevõte

2011. aastal tuli ambitsioonikatel inseneridel idee midagi oluliselt projekteerimise juures muuta. Tellijale paberkujul projektide väljastamine pidi jääma minevikku.

 

Idee oli järgmine: juba projekteerimise faasis püüelda sama põhjalikkuse ja täpsuse poole nagu hiljem projekti realiseerides ja tehnovõrke ehitades. Idee teostamiseks on ettevõte kasutusele võtnud BIM (Building Information Modeling) tehnoloogia, mis võimaldab ”iga toru ja juhtme” virtuaalselt ning kolmedimensiooniliselt tema täpses tulevases asukohas ekraanile tuua ja seeläbi erinevate projektiosade paikapidavust ja ühilduvust kontrollida. Kõigele lisaks aitab selline lähenemine arvestada ka ehituse täpset hinda – iga mutter, polt ja kruvi on täpselt loendatav ning hinnakalkulatsioon on vaid ühe nupuvajutuse kaugusel.

 

Ettevõte koosneb nüüdseks oma ala parimatest BIM inseneridest, kelle eesmärgiks on pakkuda tellijale professionaalseid ja kõrgekvaliteedilisi projekteerimislahendusi.

 

 

 

Koostööpartnerid

11. märtsist 2013 10. märtsini 2014 aitas O3 Inseneribüroo OÜl põhivara ja rakendustarkvara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse programm.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse kasvutoetuse programm aitas O3 Inseneribüroo OÜ-l 18. septembrist 2014 kuni 17. septembrini 2015 soetada rakendustarkvara.
O3 Inseneribüroo | 2016